Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Plantacja Jodły Kalifornijskiej - Producent choinek

Plantacja Jodły Kalifornijskiej - Producent choinek

Uprawa tego drzewa jest prosta, ze względu na jego niskie wymagania. Szybciej rośnie w słonecznych miejscach, ale w innych również pnie się w górę - w polskim klimacie zazwyczaj do 10 metrów wysokości, a w sprzyjającym nawet do 30 m. Jest odporna zarówno na temperatury poniżej 0 stopni, jak i susze. Często sadzi się ją również w centrach miastach, ze względu na tolerancję zanieczyszczeń i niskie wymagania glebowe.

Pochodzenie

Jodła kalifornijska jest gatunkiem pochodzącym z zachodniej i centralnej Ameryki Północnej, głównie z obszarów górzystych, gdzie osiąga większą wysokość. Aktualnie można spotkać ją w wielu miejscach na świecie, na kilku kontynentach właśnie dzięki jej wysokiej tolerancji na środowisko uprawy.

Gdzie kupić?

Jodła kalifornijska z plantacji ABCmosty jest najlepszym wyborem, ze względu na wysoką jakość tamtejszych sadzonek. Firma dba o zapewnienie roślinom najlepszych warunków i właściwej ochrony chemicznej, co skutkuje unikaniem chorób oraz insektów. To najczęściej polecany w Polsce producent choinek, który sprzedaje wiele swoich drzewek również za granicą. Od wielu lat działa w branży i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów.

Specjalistyczne zabiegi, których pracownicy plantacji dokonują na choinkach, zapewniają im piękny wygląd i długą żywotność również po sprzedaży. Dowodem na wysoką jakość sprzedawanych drzewek jest znak towarowy Polskie choinki oraz certyfikat Global G.A.P., potwierdzający wysoki poziom całego procesu produkcyjnego w plantacji.

Maurycy Bąk 2019-05-22 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!