Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Auto Mazar, Northern Lights, Budzilla – od czego zacząć zbieranie nasion konopi?

Auto Mazar, Northern Lights, Budzilla – od czego zacząć zbieranie nasion konopi?

Zbieranie nasion konopi najlepiej rozpocząć od zaopatrzenia się w dobrej jakości pojemniki, w których okazy będą bezpiecznie przechowywane. Dzięki temu ziarna nie są narażone na działanie wilgoci ani też nadmiernie się nie wysuszą. Utrzymanie optymalnych warunków sprawia, że zbiory prezentują się korzystnie nawet po upływie dłuższego czasu od zakupu.

Sklepy oferujące nasiona takich odmian jak Auto Mazar, Afghan Kush czy Northern Lights często dostarczają zamówione produkty w niedużych fiolkach. Zabezpieczenie tego rodzaju sprawdza się też w przypadku przechowywania zbiorów. Miejscem, gdzie można kupić dobrej jakości artykuły kolekcjonerskie, jest internetowy sklep Growseed. Klienci znajdą tam popularne i mniej znane odmiany dostarczane przez najlepsze banki nasion, w tym między innymi:

  • Barney’s Farm,
  • World of Seeds,
  • Dutch Passion,
  • Karma Genetics czy
  • Grass-O-Matic.

Wybierając kolejne okazy do kolekcji, warto kierować się zamieszczonymi na stronie internetowej sklepu opisami. Są tam zawarte wszelkie informacje na temat pochodzenia czy typu nasion, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku tak zwanych hybryd, czyli nasion uzyskanych z połączenia na przykład konopi dzikiej z indyjską. Dzięki temu pasjonaci mogą porównywać posiadane okazy z odmianami, od których te pochodzą, i analizować zachodzące zmiany.

Mikołaj Chmielewski 2022-11-16 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!