Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Czy warto zatrudnić architekta wnętrz?

Czy warto zatrudnić architekta wnętrz?

Urządzenie wnętrz to tylko pozornie łatwe zadanie. Jednak jeśli dana osoba nie posiada wiedzy z dziedziny budownictwa, architektury czy sztuki, możemy popełnić wiele błędów. Dlatego nawet podczas niewielkiego remontu warto skorzystać z usług profesjonalnego projektanta, który będzie posiadał odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Mieszkańcy Śląska, którzy chcą gustownie i funkcjonalne urządzić mieszkanie mogą skorzystać z usług biura architektonicznego AMK², które właścicielem jest Monika Kantor-Kiliś.  Architekt wnętrz w Cieszynie oferuje usługi na najwyższym poziomie  dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Biuro projektowe rozpoczyna aranżację wnętrz od  inwentaryzacji pomieszczeń objętych opracowaniem. Następnie wykonuje rzuty poszczególnych pokojów.  Każdy projekt mieszkania, przestrzeni biurowej i każdego innego wnętrza zawiera propozycję rozmieszczenia mebli i elementów wyposażenia wnętrz, sufitów podwieszanych, oświetlenia wraz ze schematami jego uruchamiania. Architekt zajmuje się też doborem odpowiednich posadzek.

Oprócz typowego projektu, architekt wykonuje również  realistyczną wizualizację 3D z pokazaniem kolorystyki, wykorzystanych mebli, materiałów i oświetlenia. Każde opracowanie zawiera także spis wykorzystanych w projekcie materiałów, mebli, oświetlenia czy elementów wykończeniowych  wraz z podaniem modelu, producenta i wymaganej ilości.

Wszystko to sprawia, że klient otrzymuje nie tylko profesjonalny projekt, ale także wstępny kosztorys. Ponadto dzięki wizualizacji  3D zamawiający  dokładnie widzi, jak będą wyglądały pomieszczenia po zakończeniu prac budowlanych.

Eryk Wiśniewski 2019-05-10 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!