Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Gdzie lekcje angielskiego w Białymstoku?

Gdzie lekcje angielskiego w Białymstoku?

Od dawna wiadomo, że im wcześniej dzieci zaczną naukę języka obcego, tym efekty będą lepsze. Wielu rodziców zastanawia się gdzie odbywają się lekcje angielskiego dla dzieci w Białymstoku? Warto skorzystać z okazji i zapisać swoją pociechę na półkolonie letnie bądź zimowe. Organizuje je szkoła English Kids Club. To niesamowita przygoda dla każdego dzieciaka. Opiekunami uczestników są wspaniali pedagodzy z doświadczeniem. Dbają oni, aby zajęcia były urozmaicone, a dzieci skorzystały jak najwięcej z lekcji.

Szkoła prowadzi też rekrutację na zajęcia angielskiego w różnych grupach wiekowych:

  • od 2 do 4 lat,
  • od 4 do 6. lat,
  • od 6 do 8 lat,
  • od 8 do 10 lat.

Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z lekcji pokazowych. Podczas zajęć można poznać miłą kadrę i wziąć udział w niebanalnej lekcji języka angielskiego. Naprawdę warto zapisać dziecko na takie zajęcia jak najszybciej. Im wcześniej zacznie ono edukację, tym lepiej. Małe dzieci błyskawicznie przyswajają obcojęzyczne słówka i zaczynają rozumieć, co się do nich mówi.

Jedną z nauczycielek angielskiego jest Magda z Kanady. Posługuje się ona zagranicznymi metodami nauki. Uczyła też dzieci w międzynarodowej szkole w Chinach. Następnie uczyła najmłodszych na Jamajce. Myślą przewodnią szkoły była nauka poprzez zabawę. I w tę filozofię głęboko ona wierzy. Efekty pracy z dziećmi, które nie miały wcześniej styczności z językiem angielskim, były zaskakujące.

Chcąc zapisać dziecko na lekcje angielskiego, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go. W szkole panuje wspaniała atmosfera. Dzieci lubią te zajęcia. W programie zajęć są gry zespołowe i piosenki. Jest też wykorzystywana tablica multimedialna.

Krystyna Król 2020-04-25 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!