Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Gdzie szukać wsparcia, jeśli chce się ubiegać o dotacje na innowacje?

Gdzie szukać wsparcia, jeśli chce się ubiegać o dotacje na innowacje?

W sieci przedsiębiorca może znaleźć zarówno listę operatorów przydzielających środki, jak i pomoc doradczą, dzięki której zwiększy swoje szanse uzyskania dotacji. Propozycja dostępna na stronie ayming.pl to możliwość otrzymania wsparcia od certyfikowanego realizatora, działającego od lat nie tylko na krajowym rynku, ale także międzynarodowym. Jego kadra zapewnia opiekę administracyjno-prawną oraz indywidualne podejście do każdego klienta, bez względu na zakres branżowy, w którym on działa. Pozwala to na wspólne opracowanie personalizowanego planu inwestycyjnego obejmującego realne potrzeby danego biznesu i ubieganie się o dotacje na innowacje zapewniające szybki rozwój firmy, a co za tym idzie, generujące w krótkim czasie satysfakcjonujące zyski.

Warto też pamiętać, że staranie się o środki krajowe lub unijne to opcja lepiej przemyślana niż finansowanie inwestycji poprzez branie kolejnych, drogich pożyczek. Nawet uwzględniając koszt wynajęcia konsultanta wspierającego cały proces ubiegania się o fundusze czy ulgi podatkowe, jest to rozwiązanie tańsze (biorąc pod uwagę rosnącą inflację oraz podwyżki stóp procentowych), dodatkowo zmniejsza ryzyko spadku rentowności i przejęcia firmy przez bank.

Dużym problemem dla przedsiębiorców jest kwestia opracowania odpowiedniej dokumentacji i zaopatrzenia jej w wymagane przez operatora załączniki. Skorzystanie z pomocy specjalisty inwestycyjnego znacznie ułatwia oraz skraca cały proces, w tym ogranicza możliwość popełnienia błędów we wniosku. 

Leon Jakubowski 2022-11-22 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!