Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Jakie porady dla początkujących pisarzy ma Remigiusz Mróz?

Jakie porady dla początkujących pisarzy ma Remigiusz Mróz?

Najczęściej powtarzaną poradą jest nieoddawanie się. Wielu pisarzy, którzy obecnie z powodzeniem tworzą własne marki, a ich książki są znane na całym świecie, na początku swojej kariery literackiej było nawet niejednokrotnie odrzucanych przez wydawnictwa, niekiedy w dość niemiły sposób. Wiara we własne umiejętności oraz upór sprawiły, że osoby te odniosły międzynarodowy sukces. 

Cenne wskazówki ma dla swoich czytelników także Remigiusz Mróz. To polski autor mający na swoim koncie wiele udanych dzieł (niektóre z nich zostały zekranizowane). Wieloletnie doświadczenie w zakresie współpracy z rozmaitymi wydawcami, korektorami czy innymi przedstawicielami odpowiedzialnymi za wydanie książki zaowocowało powstaniem cyklu poradników pod nazwą "Kurs pisania". To napisana przystępnym językiem wiedza o tym, jak pisać, a także jak przejść przez proces wydawniczy, by osiągnąć sukces. 

Pisarz udostępnia swoje publikacje online. Można je znaleźć na stronie internetowej lubimyczytac.pl. Warto skorzystać z takiego darmowego wsparcia zarówno na co dzień, jako sposób na odpowiednią motywację do pisania, jak i w chwilach większego zwątpienia we własne umiejętności. Autor zachęca do ciągłego samodoskonalenia warsztatu poprzez właściwą pracę nad tekstem i jego analizę pod różnym kątem. Poleca przede wszystkim wypracowanie (zwłaszcza u początkującego twórcy) codziennej rutyny w pisaniu. Podkreśla również, jak bardzo istotny jest chwilowy odpoczynek, który pozwala spojrzeć na pisaną książkę z innej perspektywy.

Jakub Czerwiński 2022-12-06 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!