Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Produkcja neonów

Produkcja neonów

Neony produkowane są z cienkich rurek o rozmaitych kształtach. Z reguły przyjmują one postać logotypów firm lub napisów stylizowanych na pismo odręczne. Rurki te wypełnia się specjalnym gazem, dzięki któremu świecą na wybrane kolory. Ich zaletą jest fakt, że nie nagrzewają się, a co za tym idzie – nie tworzą nieestetycznych ciemnych śladów na ścianach lub innych powierzchniach. Na taki rodzaj reklamy decydują się przedsiębiorcy chcący wypromować swoje restauracje, kawiarnie, kluby, bary oraz sklepy. Zamawiają oni chętnie energooszczędne neony LED ze strony tigeld.pl.

Należy ona do firmy, dla której produkcja neonów jest codziennością. Przedsiębiorstwo proponuje nie tylko gotowe rozwiązania, ponieważ daje też możliwość stworzenia napisów na indywidualne życzenie klienta. Przedstawiciele wsłuchują się w jego wizje, a następnie przystępują do działania. Oferowane przez nich reklamy świetlne odznaczają się estetyką i trwałością. Mogą być wystawiane na deszcz, słońce czy niskie temperatury, ponieważ nie pękają ani nie blakną.

Światło neonów przybiera rozmaite barwy. Reklamy tworzone z najtańszych rurek wypełniane są gazem szlachetnym i występują w wersji czerwonej lub niebieskiej. Osoby chcące wzmocnić efekt kolorystyczny decydują się na pokrycie ich cienką warstwą luminoforu. Neony są zamawiane ze względu na estetykę oraz łatwy montaż. Są one lekkie i doskonale wtapiają się w miejską przestrzeń, tworząc z nią spójną całość. Ich zaletą jest niedroga eksploatacja oraz trwałość. Szacuje się, że tego typu napisy lub grafiki mogą być używane przez nawet 30 lat.

Cyprian Ziółkowski 2020-12-04 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!