Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Regały drive-in - gdzie się sprawdzają?

Regały drive-in - gdzie się sprawdzają?

Regały wjezdne, nazywane drive-in, to praktyczne konstrukcje nieocenione w magazynach, chłodniach oraz mroźniach o różnej powierzchni. Powstały one z myślą o towarach przechowywanych na paletach lub w skrzyniach i składają się z kilku elementów, takich jak prowadnice, belki szczytowe, szyny paletowe, ramiona wspierające oraz ochraniacze. Zabezpieczają ładunki przed zsuwaniem się z półek i sprawdzają się w obiektach, w których znajdują się wózki widłowe bocznego składowania. Dzięki nim operatorzy tego typu sprzętów mają zapewnioną bardzo dobrą widoczność.

Powodów, dla których inwestycja w opisywane konstrukcje może okazać się dobrym rozwiązaniem, jest kilka. Przede wszystkim gwarantują one szybkość załadunku oraz bezpieczeństwo osób przebywających w obiekcie. Ponadto odznaczają się ceną adekwatną do jakości i nieskomplikowanym montażem. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie nfk.com.pl, należącej do firmy, współpracującej z przedsiębiorcami o dużych wymaganiach.

Oferowane regały drive-inwyróżniają się stabilną konstrukcją i starannością wykonania. Dają możliwość składowania palet o różnych gabarytach, co ułatwia zachowanie porządku w przestrzeniach magazynowych. Składają się one z niezawodnych ram impregnowanych specjalnymi preparatami, dzięki którym nie korodują. Konstrukcje zaprezentowane w katalogu różnią się od siebie wysokością, szerokością, nośnością oraz minimalną liczbą korytarzy obsługowych, a wszystkie z nich mają niezbędne atesty, dlatego ich użytkowanie jest bezpieczne.

Mikołaj Chmielewski 2023-02-14 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!