Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Tapeta w kuchni przy stole — jak wybrać odpowiedni model?

Tapeta w kuchni przy stole — jak wybrać odpowiedni model?

Na etapie projektowania kuchni, poza wyborem mebli i sprzętu, dużą uwagę przywiązuje się do wykończenia ściany znajdującej się nad blatem. Najczęściej kładzione są tam płytki, ceramika lub specjalne szklane panele kuchenne. W większości przypadków reszta ścian w kuchni zostaje pomalowana na neutralny kolor, bez nadania wnętrzu charakteru. Istnieje jednak szybki sposób, aby prosto odmienić styl pomieszczenia — to położenie tapety w kuchni przy stole. W ten sposób można wyodrębnić miejsce w pomieszczeniu, gdzie cała rodzina będzie spożywać posiłki i wspólnie spędzać czas. 

Czym się kierować podczas wyboru tapety?

Jeśli chodzi o dobór odpowiedniego motywu, to wszystko zależy od upodobań domowników oraz stylu kuchni. Na stronie internetowej decormint.com można znaleźć unikatowe tapety 3D imitujące cegły lub mozaikę. Ciekawą opcją są także wielobarwne wzory geometryczne czy motywy roślinne. Najważniejsze jednak, aby na etapie aranżacji kuchni wybrać wytrzymały materiał, z którego została wykonana tapeta. Najlepiej sprawdzi się tutaj winyl, który jest odporny na wilgoć, zarysowania i ścieranie. Sprzedawca proponuje również łatwe do samodzielnego przyklejenia tapety samoprzylepne.

W sklepie online dostępne są także oryginalne fototapety na wymiar, które z kolei można nakleić m.in. na lodówkę, całkowicie zmieniając jej wygląd. To ciekawa opcja szczególnie do niewielkich kuchni, w których nie ma możliwości umieszczenia na ścianie wybranej tapety. Sprzedawca chętnie służy doradztwem oraz gwarantuje błyskawiczną dostawę zamówionych produktów. 

Cyprian Ziółkowski 2023-11-07 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!