Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Uszczelnianie okien - o czym pamiętać?

Uszczelnianie okien - o czym pamiętać?

Na rynku można znaleźć wiele różnych produktów pozwalających na uszczelnienie wszelkich szpar. Są one dostępne w wielu gatunkach i rodzajach, dlatego przeciętny człowiek nie zawsze wie, który wybrać. Przedsiębiorstwo Stier.com.pl prowadzące sklep w Gorzowie nie tylko dysponuje bogatym asortymentem takich artykułów, ale także zatrudnia personel, który potrafi doradzić niezdecydowanemu klientowi.

Doskonałą izolację stolarki może zapewnić ciepły montaż, do którego konieczna jest dobra taśma do okien. Obecnie stosuje się ją już powszechnie w budownictwie energooszczędnym. Dzięki zastosowaniu takiej taśmy nie tylko nie traci się cennego ciepła, ale także można zaoszczędzić sporo energii elektrycznej latem, gdyż dobrze zaizolowane okna nie przepuszczą nagrzanego słońcem powietrza do wewnątrz. Dzięki temu można zdecydowanie opóźnić korzystanie z klimatyzacji, gdyż wewnątrz izolowanego pomieszczenia panuje przyjemny klimat. 

Nie jest to jedyna zaleta tego typu taśm, a spośród innych można także wymienić:

  • wiatroszczelność,
  • odporność na rozwój wilgoci, grzybów i pleśni,
  • wieloletnią trwałość,
  • możliwość zastosowania w nowych i modernizowanych budynkach,
  • łatwość aplikacji,
  • możliwość montażu w dowolnej temperaturze,
  • przystępna cena.

W ofercie sklepu można znaleźć wiele rodzajów taśm, które można zastosować nie tylko od uszczelniania okien, ale również innych punktów wymagających zaizolowania, takich na przykład jak futryny drzwi. Wszystkie sprzedawane tam produkty mają wysoką jakość, gdyż pochodzą od najlepszych producentów. Wśród tych artykułów można znaleźć między innymi taśmy uszczelniające rozprężne, masy uszczelniające, taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne i wiele innych.

Dbając o swoich klientów, firma ma na stronie dokładne instrukcje montażu do sprzedawanych przez siebie produktów.

Cyprian Ziółkowski 2020-06-13 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!