Wszystkie usługi których potrzebujesz
w jednym miejscu!

Jasno zdefiniowane kategorie
dla Twojej wygody użytkowania!

Artykuły na temat firm
które pomogą Ci w podjęciu wyboru!

Wirówka hematokrytowa do gabinetu weterynarza - gdzie zamówić?

Wirówka hematokrytowa do gabinetu weterynarza - gdzie zamówić?

W leczeniu zwierząt dużą rolę odgrywa czas. Zachowanie pupila nie zawsze wskazuje, że w jego organizmie rozwija się choroba. Kiedy objawy są już widoczne, często na postawienie poprawnej diagnozy pozostaje kilka dni, a nawet godzin, jeśli stan zagrażający zdrowiu i życiu czworonoga rozwija się w błyskawicznym tempie. W takiej sytuacji jak najszybsze przeprowadzenie badań jest priorytetem. 

Nieocenioną pomocą przy ratowaniu chorych czworonogów jest wirówka hematokrytowa. To nowoczesny, wielofunkcyjny sprzęt diagnostyczny, który można zamówić online, korzystając z propozycji przedstawionej na stronie eqlab.pl. Umożliwia wykonanie analizy próbek pochodzących od dużych i małych zwierząt. Wykorzystuje się go też jako element medycyny regeneracyjnej.

Decydując się na taki zakup, można zaopatrzyć gabinet weterynaryjny w sprzęt, który z powodzeniem zastępuje kilka mniejszych, jednozadaniowych. To ważne, zwłaszcza jeśli pomieszczenie wykorzystywane jako zaplecze laboratoryjne jest niewielkich rozmiarów i trudno na tak ograniczonej powierzchni znaleźć miejsce dla nieustawnych maszyn. Proponowany produkt posiada wieloletnią gwarancję. Dystrybutor wraz z dowodem sprzedaży dostarcza również zaświadczenie, że wirówka spełnia wymagane normy, nie tylko krajowe, ale także europejskie. Całość jest dowożona do odbiorcy jako zestaw, w którego skład wchodzi samo urządzenie wraz z potrzebnym do jego uruchomienia okablowaniem i wyposażeniem dodatkowym. Dostawca proponuje pomoc przy pierwszej instalacji.

Cyprian Szymański 2022-09-20 0 komentarzy

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!